SREDA
19
Februar

Prireditve v tem tednu


festival  izobraževalna prireditev  ostale prireditve  predavanje  prireditve za mladino in otroke  razstava  strokovno srečanje 

 razstava
  Spletna razstava

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Media Nox, židovska ulica 12, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
  Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31, 2000 Maribor
 Organizator: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31 2000 Maribor
  Stalne razstave v Hiši Stare trte

 

Termin: med 10h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob., ned. in praz.
 Lokacija: Hiša Stare trte, Vojašniška 8, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod za turizem Maribor - Pohorje, Partizanska 47 2000 Maribor
 prireditve za mladino in otroke
  Pravljična skrinja in mojstri neba v Čarobnem svetu

 

Termin: ob 11h vsak ned.
 Lokacija: Europark Maribor, Pobreška cesta 18, 2000 Maribor
  Igralnica za majhne in velike

 

Termin: ob 10h vsak pet.
 Lokacija: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6, 2000 Maribor
 Organizator: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6 2000 Maribor
  Pravljična ura za otroke v Knjižnici Nova vas

 

Termin: ob 17h vsak cet.
 Lokacija: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Nova vas, Cesta proletarskih brigad 63/a, 2000 Maribor
 Organizator: Mariborska knjižnica - Knjižnica Nova vas, Cesta proletarskih brigad 61 a 2000 Maribor
  MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Gledališki vrtec Atilem

 

Termin: med in 17:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola I

 

Termin: med in 18:45 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola II

 

Termin: med in 18:45 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
 predavanje
  Tečaj praktične filozofije

 

Termin: 19. feb.  med 20h in 22h
 Lokacija: Tyrševa 7, Tyrševa 7, 2000 Maribor
 Organizator: Nova Akropola Maribor, Tyrševa 7 2000 Maribor
 izobraževalna prireditev
  MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Gledališka šola III

 

Termin: med in 20:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola IV

 

Termin: med in 20:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
 ostale prireditve
  Nočno kopanje v hotelu Habakuk

 

Termin: ob 20h vsako sob.
 Lokacija: Hotel Habakuk, Pohorska ulica 59, 2000 Maribor
 Organizator: Terme Maribor, Ulica Heroja Šlandra 10 2000 Maribor
  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW

 

Termin: med 17h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: KC Pekarna,
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  Knjižnica tete Rose vabi

 

Termin: med 14h in 18h vsak pon., tor., sre., cet. in pet.
 Lokacija: MISC Infopeka, Ob železnici 8, 2000 Maribor
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  Nočno kopanje v MTC Fontana

 

Termin: med 18h in 23h vsak pet.
 Lokacija: Fontana - Medicinsko termalni center (MTC Fontana), Koroška cesta 172, 2000 Maribor
 Organizator: Fontana - Medicinsko termalni center (MTC Fontana), Koroška cesta 172 2000 Maribor
  Tržnica občine Rače - Fram

 

Termin: ob 8h vsako sob.
 Lokacija: Dvorišče gradu Rače, Grajski trg 14, 2327 Rače
 Organizator: Občina Rače - Fram, Grajski trg 14 2327 Rače
  Eko košarice zelenjave, sadja in žita: Partnersko kmetovanje

 

Termin: ob 16h vsak cet.
 Lokacija:
 Organizator: Društvo ECHo, ekologija, kulturna raznolikost, zdravje,
 festival
  Borza veščin

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Facebook: Borza veščin, Ob železnici 16, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
 strokovno srečanje
  Banka idej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor