PONEDELJEK
24
Julij

Prireditve v tem tednu


festival  izobraževalna prireditev  ostale prireditve  ples  prireditve za mladino in otroke  prireditve za starejše odrasle  razstava  sejem  strokovno srečanje  športna prireditev 

 ples
  Ples BITI

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 razstava
  Virtualni Muzej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Ljubljanski grad, 1000 Ljubljana
  Stalna zbirka Kovaško-livarskega muzeja

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kovaško-livarski muzej,
  GALERIJA IN VRT POD KOSTANJI

 

Termin: med 11h in 18h vsako sob., ned. in praz.
 Lokacija: Kobdilj, Štanjel
  Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: grad Štanjel
  Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Galerija eMCe plac

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: eMCe plac, Šaleška 3, Velenje
  Razstavišče Vile Mojce

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Vila Mojca, Cesta Borisa Kraigherja 5, 3320 Velenje
  Skoraj vse o zvoku

 

Termin: 1. mar.  - 3. dec.  vsak tor., sre., cet., pet., sob., ned. in praz.
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Arheološka zbirka Fluvio Frigido - Kastra - Flovio - Ajdovščina in zbirka Fosilov Staneta Bačarja

 

Termin: med 13h in 18h vsako sob. in ned.
 Lokacija:
 Organizator: Goriški muzej , 5000 Nova Gorica
  Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Muzej Velenje, Ljubljanska 54, 3320 Velenje
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju)

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kavčnikova domačija v Zavodnjah,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Spominska soba na Graški Gori

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Graška Gora,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Spletna razstava

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Media Nox, židovska ulica 12, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
  Etnološka razstava Ljudska umetnost na Gorenjskem

 

Termin: ob 10h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Mestna hiša, Glavni trg, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Arheološka razstava Železna nit

 

Termin: med 10h in 18h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Mestna hiša, Glavni trg, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Dr.France Prešeren - življenje in delo

 

Termin: med 10h in 18h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Prešernova hiša, Prešernova ulica 7, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31, 2000 Maribor
 Organizator: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31 2000 Maribor
  ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Pragersko, 0 Pragersko
 Organizator: TD BREZA Pragersko - Gaj, Kacova ulica 12 2331 Pragersko
  Stalne razstave v Hiši Stare trte

 

Termin: med 10h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob., ned. in praz.
 Lokacija: Hiša Stare trte, Vojašniška 8, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod za turizem Maribor - Pohorje, Partizanska 47 2000 Maribor
  MORPURGI, potomci mariborskih Judov

 

Termin: 29. jun.  - 31. avg.  med 18h in 16h
 Lokacija: Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4, 2000 Maribor
 Organizator: Center judovske kulturne dediščine Sinagoga Maribor,
  Razstava METULJI SVETA

 

Termin: med in 15:30 vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Vivarij Proteus pri Postojnski jami, Jamska cesta 30, 6230 Postojna
 Organizator: Postojnska jama d.d.,
 prireditve za mladino in otroke
  Mini teater

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  USTVARJALNE DELAVNICE

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Pravljična skrinja in mojstri neba v Čarobnem svetu

 

Termin: ob 11h vsak ned.
 Lokacija: Europark Maribor, Pobreška cesta 18, 2000 Maribor
  Zabavne športne urice

 

Termin: med 18h in 19:30 vsak tor.
 Lokacija:
  Igralnica za majhne in velike

 

Termin: ob 10h vsak pet.
 Lokacija: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6, 2000 Maribor
 Organizator: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6 2000 Maribor
  Pravljična ura za otroke v Pionirski knjižnici Rotovž

 

Termin: ob 17h vsak tor.
 Lokacija: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6, 2000 Maribor
 Organizator: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž, Rotovški trg 6 2000 Maribor
  Pravljična ura za otroke v Knjižnici Nova vas

 

Termin: ob 17h vsak cet.
 Lokacija: Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Nova vas, Cesta proletarskih brigad 63/a, 2000 Maribor
 Organizator: Mariborska knjižnica - Knjižnica Nova vas, Cesta proletarskih brigad 61 a 2000 Maribor
  Pekarna Dobiš-daš

 

Termin: ob 16h vsak pon.
 Lokacija: MISC Infopeka, Ob železnici 8, 2000 Maribor
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Gledališki vrtec Atilem

 

Termin: med in 17:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola I

 

Termin: med in 18:45 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola II

 

Termin: med in 18:45 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
 sejem
  Ekološka tržnica

 

Termin: med 17h in 19h vsak cet.
 Lokacija: Glavni trg v Kranju - mestni vodnjak,
 Organizator: Zavod za turizem Kranj, Glavni trg 2 4000 Kranj
 izobraževalna prireditev
  Jezikovne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  TEČAJI LIČENJA

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Osnove risane animacije

 

Termin: ob 11h vsak
 Lokacija: Galerija Velenje, Titov trg 5, 3320 Velenje
 Organizator: Galerija Velenje, Titov trg 5 3320 Velenje
  MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Gledališka šola III

 

Termin: med in 20:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
  Gledališka šola IV

 

Termin: med in 20:15 vsak cet.
 Lokacija: Gledališka šola Atilem, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod Atilem (Zavod za izobraževanje, izpopolnjevanje in ustvarjanje na področju kulture in umetnosti), Vrbanska cesta 28a 2000 Maribor
 ostale prireditve
  Kreativne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Plesne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Nedeljsko vodenje po Štanjelu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Turistično informacijski center Štanjel, Grad Štanjel, 6222 Štanjel
  OBISK GROFOVE JAME

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Brestovica pri Komnu
  PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Komen, Kosovelova knjižnica, Kras
  Razgibalne vaje v bazenu

 

Termin: med 16h in 18h vsak tor.
 Lokacija: Pokriti bazen KRC Hrastnik,
  Dnevi odprtih vrat v Raziskovalni enoti OLEA

 

Termin: med 16h in 19h vsako sre.
 Lokacija: OLEA - RAZISKOVALNA ENOTA,
  Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Poletje odprtih kleti na Krasu

 

Termin: 10. jun.  - 30. avg.  vsak pon., sre., pet., sob. in ned.
 Lokacija:
  Noč, ko so violine obmolknile

 

Termin: 27. jul.  ob 18h
 Lokacija: Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4, 2000 Maribor
  LIKOVNA DELAVNICA

 

Termin: ob 17h vsak tor.
 Lokacija: DOM KULTURE PRAGERSKO, 0 SLOVENSKA BISTRICA
 Organizator: DPD Svoboda Pragersko, Ptujska cesta 32 2331 Slovenska Bistrica
  Tržnica občine Rače-Fram

 

Termin: med 9h in 11h vsako sob.
 Lokacija: Dvorišče gradu Rače, Grajski trg 14, 2327 Rače
 Organizator: Občina Rače-Fram, Grajski trg 14 2327 Rače
  Nočno kopanje v hotelu Habakuk

 

Termin: ob 20h vsako sob.
 Lokacija: Hotel Habakuk, Pohorska ulica 59, 2000 Maribor
 Organizator: Terme Maribor, Ulica Heroja Šlandra 10 2000 Maribor
  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW

 

Termin: med 17h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: KC Pekarna,
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  Knjižnica tete Rose vabi

 

Termin: med 14h in 18h vsak pon., tor., sre., cet. in pet.
 Lokacija: MISC Infopeka, Ob železnici 8, 2000 Maribor
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  Nočno kopanje v MTC Fontana

 

Termin: med 18h in 23h vsak pet.
 Lokacija: Fontana - Medicinsko termalni center (MTC Fontana), Koroška cesta 172, 2000 Maribor
 Organizator: Fontana - Medicinsko termalni center (MTC Fontana), Koroška cesta 172 2000 Maribor
  Tržnica občine Rače - Fram

 

Termin: ob 8h vsako sob.
 Lokacija: Dvorišče gradu Rače, Grajski trg 14, 2327 Rače
 Organizator: Občina Rače - Fram, Grajski trg 14 2327 Rače
  Eko košarice zelenjave, sadja in žita: Partnersko kmetovanje

 

Termin: ob 16h vsak cet.
 Lokacija:
 Organizator: Društvo ECHo, ekologija, kulturna raznolikost, zdravje,
 športna prireditev
  Šport in rekreacija

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Rekreacija za malčke

 

Termin: med in 17h vsak pet.
 Lokacija:
 prireditve za starejše odrasle
  Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij

 

Termin: 16. nov.  2016 - 31. dec.  2017 ob 13h vsak pet.
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Muzej pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu, Polhov Gradec 61, 1355 Polhov Gradec
 festival
  Borza veščin

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Facebook: Borza veščin, Ob železnici 16, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
 strokovno srečanje
  Banka idej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor