Cesta 9. avgusta 5
1410 Zagorje ob Savi
Tudi v teh izjemno vročih dneh v Zagorju ob Savi poteka nadaljevanje sanacije plazu nad avtobusno postajo. V skrbi za varnost in zdravje delavcev, sta se Občina Zagorje ob Savi in izvajalec del dogovorila, da fizična dela na terenu, dokler ekstremna vročina ne bo popustila, potekajo dnevno med 6. in 14. uro.
Dela na območju Pečarjeve ulice so trenutno v fazi gradnje podporne konstrukcije v dolžini 160 metrov in v višini od dveh do šestih metrov. Po zaključenih delih bo sledilo urejanje komunalne infrastrukture, nato pa do konca letošnjega leta še asfaltiranje z grobim asfaltom.
Na delovišču nad večstanovanjskimi stavbami na Cesti zmage pa trenutno izvajalci del utrjujejo zemljino med piloti.
Spomnimo, da je zaradi del za promet popolnoma zaprta Pečarjeva ulica (Pečarjeva ulica 1 – Pečarjeva ulica 7). Obvoz do stavb Pečarjeva 6, 7, 8, … je mogoč iz smeri Okrogarjeve kolonije. Dostop do naslova Pečarjeva ulica 5 se spreminja glede na lokacijo del.

